Prostory Studia Pilates

 

Nádherné prostory Studia Pilates se nacházejí v na Starém Městě nedaleko Betlémského náměstí. Studio je umístěno v krásném starobylém domě u Červené židle. Ačkoliv jsou prostory studia umístěny ve 3. patře modernější vestavby, najdete prostor s kouzelnou atmosférou. 

V rámci prostoru studia je příjemný klimatizovaný sál o rozměru 65 m2, který má po jedné straně okna do dvora. Do sálu se vejde až 9 cvičících. Studio je plně  vybaveno na cvičení Pilates 10 x podložka, 3 x Reformer, 10 x Roller, 10 x Magic Cyrcle, 10 x Gym Ball, 10 x Joga Block, 7 x Flowin set a další pomůcky,  součástí vybavení studia je také audio (možnosti přehrávání CD, USB nebo přehrávač). V prostorách studia je malá recepce, masérna, šatna, WC a sprcha. 

Prostory studia jsou také k pronajmutí, a to na 1 hodinu (60 min.) nebo na celý den. Do prostoru se vejde 9 cvičících + lektor na podložky a až 20 

Betlémské náměstí

lidí na cvičení v prostoru, případně jiné aktivity. Prostor je ideální pro cvičitele na skupinové nebo individuální lekce (60 min.) nebo pro pořadatele různé celodenní akce a školení.